Kishernyó csoport

Csoportunk kedvenc mesénkről a „mindig éhes kishernyócskáról” kapta a nevét.

Csoportszobánk korszerű eszközökkel, interaktív táblával, esztétikus játékokkal jól felszerelt, de izgalmas kuckók is akadnak benne, amit a gyerekek örömmel használnak.

Szeretjük a meséket, valamint a bábozást is.

Sokat énekelünk, verselünk és mondókázunk, magyarul-németül egyaránt. Örömünket leljük a festésben, gyurmázásban, rajzolásban, a vonatozásban és a barkácsolásban is.

Izgünk, mozgunk, tornázunk, kirándulunk és táncolunk. A zenés Vitamin-tornával is megismerkedünk, amitől év végére jól megerősödünk.

Dóra néni a kutyájával havonta egyszer délután kutyaterápiás foglalkozást tart, ahol különleges és vicces ügyességi játékokat játszunk.

Kedves nekünk valamennyi kis állat – óvjuk, szeretjük, gondozzuk őket, miközben sok ismeretet gyűjtünk róluk és környezetükről.

A csoportban dolgozók számára fontos, hogy a gyerekek megtalálják helyüket a csoportban, élvezzék egymás társaságát, miközben megmutathatják egyéniségüket.

A csoport dolgozói

Börzsönyi Brigitta (Brigi néni)
Hartmann Krisztina (Kriszta néni)
László Mónika (Mónika néni)