Katica csoport

Csoportszobánk jól felszerelt, korszerű eszközökkel, interaktív táblával rendelkezik. Mindig az aktuális évszaknak, ünnepnek megfelelően díszítjük fel.

Délelőttönként, a szabad játéktevékenység idején a gyermekek kedvük szerint válogathatnak az életkoruknak, fejlettségi szintjüknek megfelelő játékok közül. Az egyes témákhoz, témakörökhöz különféle fejlesztő játékokat is készítünk, melyekkel elősegítjük a gyermekek hatékony fejlődését.

Szeretünk mesét hallgatni, énekelni, mozogni. A foglalkozások alkalmával sokat verselünk, mondókázunk és énekelünk magyarul és németül egyaránt. Örömünket leljük a rajzolásban, festésben, gyurmázásban, valamint a különféle vizuális tevékenységekben.

Fontos számunkra, hogy a gyerekek megtanulják a szereteten alapuló értékrendet, az egymásra való odafigyelés fontosságát és megismerjék saját személyiségüket.

A csoport dolgozói

Döményné Nagy Zsuzsanna