Óvodai életünk, hírek

Szülői tájékoztató levél

Szülői tájékoztató levél

Tisztelt szülő!Mint Ön előtt is ismeretes, a tanköteles kort elérő gyermekek további egy évig óvodában maradását az Oktatási Hivatal engedélyezi. Ugyanígy az Oktatási Hivatal adhat engedélyt arra, hogy a gyermek hat éves kora betöltése előtt kezdhesse meg...

bővebben
Hagyományőrzés a vaskúti óvodában

Hagyományőrzés a vaskúti óvodában

Óvodánkban minden év októberében „Nemzetiségi hét” keretében megelevenednek azok a régi szokások és hagyományok, melyekkel a gyermekek általában a családban már nem igazán, csak itt az óvodában találkozhatnak.

bővebben
Módosított eljárásrend

Módosított eljárásrend

Módosított eljárásrend a Vaskút-Bátmonostor Német Nemzetiségi Óvoda intézményeiben való tartózkodáshoz, intézményi látogatáshoz.

bővebben
Pályázati hírek

Pályázati hírek

2020 tavaszán – amikor országszerte karanténban voltak az óvodás gyerekek – igyekeztünk oly módon is hasznossá tenni magunkat, hogy pályázati lehetőségeket figyeltünk.

bővebben