Óvodai életünk, hírek

Énekeltek és táncoltak óvodásaink

Énekeltek és táncoltak óvodásaink

A Zentrum.hu – Magyarországi Német Kulturális és Információs Központ “Stimmen wir an!” és a TrachtTag (Népviselet napja) felhívása alkalmából énekeltek és táncoltak óvodásaink.

bővebben
Zöldág-járás

Zöldág-járás

Zöldág-járás 2022. április 13.

Óvodánkban nagy hangsúlyt fektetünk a hagyományőrző szemlélet alakítására, fontosnak tartjuk, hogy gyermekeink minél több hagyományt, népszokást ismerjenek meg.

bővebben
Tojásfa

Tojásfa

Idén első ízben kezdeményezték az óvoda dolgozói tojásfa állítását, melyhez Szirovicza Antal bátmonostori lakos ajánlott fel fából készült tojásokat, amiket igyekeztünk autentikus mintákkal díszíteni. A felajánlást ezúton is köszönjük! A tojásfa díszítéséhez a szülők...

bővebben
Szülői tájékoztató levél

Szülői tájékoztató levél

Tisztelt szülő!Mint Ön előtt is ismeretes, a tanköteles kort elérő gyermekek további egy évig óvodában maradását az Oktatási Hivatal engedélyezi. Ugyanígy az Oktatási Hivatal adhat engedélyt arra, hogy a gyermek hat éves kora betöltése előtt kezdhesse meg...

bővebben